Sme dynamickou spoločnosťou, ktorá pôsobí v Čiernej nad Tisou od roku 2008 a pre ktorú je dôležité sa naplno venovať našej podnikateľskej činnosti - v oblasti prekládky tovaru a v oblasti nákladnej železničnej dopravy. Pre našich zákazníkov chceme prinášať prvotriedny servis a obdobné čakáme aj od našich partnerov, na ktorých sa chceme vždy spoľahnúť aj v náročných situáciách. Preto vyjadrujeme našu plnú spokojnosť s rozhodnutím zvoliť si MPS, s.r.o. pre služby v oblasti poistenia, pri ktorej vysoko hodnotíme špičkovú odbornosť, konštruktívny prístup, precíznosť a efektívny priebeh našej vzájomnej dlhodobej spolupráce.
Podnikáme v konkurenčnom prostredí s náročným spektrom činností a preto potrebuje mať v problematike poistenia spoľahlivého a profesionálne veľmi zdatného partnera. S našou prevádzkou je spojených množstvo udalosti, ktoré si vyžadujú servis „24/7/365“. V MPS, s.r.o. máme kompetentného a flexibilného partnera, na ktorého sa môžeme spoľahnúť a vie nám zabezpečiť aj neštandardné požiadavky a za čo najnižšie náklady. Dlhoročná spolupráca prináša výborné výsledky.
Spoločnosť HORNEX, a.s. patrí k dôležitým hráčom v slovenskom stavebníctve a k lídrom v oblasti rekonštrukcií historických, pamiatkovo chránených budov. Našu spoločnosť tvorí kolektív ľudí, ktorí si vážia férovú spoluprácu, partnerstvo, názor druhého a majú chuť posúvať vyššie kvalitu a úroveň slovenského stavebníctva. Rovnaké hodnoty sme našli u nášho sprostredkovateľa poistenia – spoločnosti MPS, s.r.o., s ktorou dlhodobo spolupracujeme. Zastrešuje pre nás nielen poistenie rizík, s ktorými sa môžeme stretnúť pri tak náročnej a komplexnej činnosti ako je stavebníctvo ale aj v poistení v osobnej sfére života.
Skupina Medirex Group má široký záber. Prevádzkujeme technologicky najmodernejšie a najväčšie centrálne laboratória v strednej Európe. Práve preto sme hľadali partnera, ktorý nám dokáže kvalitne zanalyzovať naše riziká a pripraviť poistný program na mieru pre všetky naše spoločnosti patriace do skupiny. A s MPS sme sa stali dlhoročnými partnermi, ktorý prichádza s modernými riešeniami, prináša nám úsporu nákladov a zabezpečuje pre nás prvotriedny poisťovací servis. Vieme, že sa na nich môžeme v každej situácii spoľahnúť.