Majsterkovi 17 sme dokázali splniť ďalší sen!
25. 05. 2022

Majsterkovi 17 sme dokázali splniť ďalší sen!

Majsterkovi 17 sme dokázali splniť ďalší sen!

Andrejko je chlapec, ktorý prirástol k srdcu každému z nás, plný energie, radosti a elánu do života. Je to veľký bojovník a okrem iného aj fanúšik futbalu.

Tak sme sa rozhodli ho zobrať na zápas plný emócii MŠK Žilina vs. FC Spartak Trnava. Týmto patrí veľká vďaka nášmu spolupracovníkovi Tomášovi Hollému, ktorému sa podarilo tento zápas sprostredkovať a vďaka dlhoročnej spolupráci s obchodným partnerom p. Belinským si Andrejko mohol vychutnať zápas vo VIP sektore. Andrejko je zberateľom futbalových šálov a tak pred zápasom dostal nie len dres s číslom 17 a jeho menom, ale aj šál s ktorým povzbudzoval počas celého zápasu. Aj keď zápas neskončil podľa našich predstáv a MŠK Žilina prehrala so súperom FC Spartak Trnava 1:2, Andrejko sa tešil ako keby vyhrali 3:0. Po zápase sa Andrejko stretol a odfotil s jedným z hráčov MŠK Žilina a to s hráčom s číslom 23 Jánom Minárikom.

Nezabudnite dať odber a like jednému z najlepších YouTuberov, Majsterko 17 a tak podporíte ďaľšie Andrejkove sny.

fxii1330 ouhe3645 vvkd8180 ZA-zapas

MPS s.r.o
Autor: MPS s.r.o

Náš príbeh sa začal písať v roku 1998, kedy sme sa dvaja obchodníci z poisťovne rozhodli spojiť sily a ísť vlastnou cestou. Začiatky boli neisté, predsa len v tom čase začínať podnikanie a ešte v sektore poistenia, kedy sme ako profesia poisťovací makléri - dnes agenti, nemali najlepšie meno. Avšak napriek tomu sme sa rozhodli, že do toho dáme všetko a z malej dvoj chlapovej firmy urobíme úspešnú spoločnosť, ktorá si vybuduje svoje miesto na trhu s prívlastkom rodinná.

Prešli sme rôznymi zmenami. Po prvej legislatívnej zmene, kedy zo zákona boli odstránení makléri, sme boli nútení zmeniť názov spoločnosti z pôvodného Maklérska Poisťovacia Spoločnosť na nové, Moderné Poisťovacie Služby. Počas celého obdobia existencie našej spoločnosti sme sa posúvali v trhom rebríčku smerom nahor a dnes sa hlásime medzi TOP 10 sprostredkovateľských spoločností v neživotnom poistení.

Ako čas plynul, aj my sme rástli a stále viac sa prehlbovala pôvodná myšlienka rodinnej firmy.  Našli sme do nášho tímu správnych ľudí, za ktorými stojíme a berieme ich ako súčasť našich rodín. Tento istý pocit sa snažíme prenášať aj na spolupracujúcich partnerov, podriadených finančných agentov a v neposlednom rade našich klientov, ktorým svojimi službami a starostlivosťou pripomíname, že sme tu pre nich. Dajte nám príležitosť Vás zaradiť do našej klientskej rodiny, lebo spolu sme silnejší a stabilnejší. 

Jozef & Marek

 

Autentickosť, Tímový duch, Spoľahlivosť, Profesionalita, Lojalita, Progresívnosť, Rodinný a Proklientský prístup

 

Naša vízia 

Edukácia a posun pozitívneho vnímania poistenia ako súčasť každodenného života.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie