Nahrávanie...

Náš príbeh

Náš príbeh sa začal písať v roku 1998, kedy sme sa dvaja obchodníci z poisťovne rozhodli spojiť sily a ísť vlastnou cestou. Začiatky boli neisté, predsa len v tom čase začínať podnikanie a ešte v sektore poistenia, kedy sme ako profesia poisťovací makléri - dnes agenti, nemali najlepšie meno. Avšak napriek tomu sme sa rozhodli, že do toho dáme všetko a z malej dvoj chlapovej firmy urobíme úspešnú spoločnosť, ktorá si vybuduje svoje miesto na trhu s prívlastkom rodinná.

Prešli sme rôznymi zmenami. Po prvej legislatívnej zmene, kedy zo zákona boli odstránení makléri, sme boli nútení zmeniť názov spoločnosti z pôvodného Maklérska Poisťovacia Spoločnosť na nové, Moderné Poisťovacie Služby. Počas celého obdobia existencie našej spoločnosti sme sa posúvali v trhom rebríčku smerom nahor a dnes sa hlásime medzi TOP 10 sprostredkovateľských spoločností v neživotnom poistení.

Ako čas plynul, aj my sme rástli a stále viac sa prehlbovala pôvodná myšlienka rodinnej firmy.  Našli sme do nášho tímu správnych ľudí, za ktorými stojíme a berieme ich ako súčasť našich rodín. Tento istý pocit sa snažíme prenášať aj na spolupracujúcich partnerov, podriadených finančných agentov a v neposlednom rade našich klientov, ktorým svojimi službami a starostlivosťou pripomíname, že sme tu pre nich. Dajte nám príležitosť Vás zaradiť do našej klientskej rodiny, lebo spolu sme silnejší a stabilnejší. 

Jozef & Marek

Čo Vám ponúkame?

Profesionalita

Pomôžeme Vám zorientovať sa v poistných produktoch a vysvetlíme Vám všetky detaily poistných zmlúv. 

Služby

Staňte sa naším klientom a ušetríme Vám čas pri čítaní a porovnaní ponúk jednotlivo od každej poisťovni a to tak, že to urobíme a pripravíme za Vás. 

Partneri

Spolupracujeme s najdôveryhodnejšími finančnými inštitúciami na slovenskom trhu, z ktorých väčšina je neoddeliteľnou súčasťou veľkých nadnárodných finančných inštitúcií.

22
rokov skúseností na trhu
50000 +
spokojných klientov
100000 +
poistných zmlúv

Najnovšie články

Prevádzate si financie z podnikateľského účtu? Musíte mať dôvod a rozlišovať subjekty
06. 05. 2021

Prevádzate si financie z podnikateľského účtu? Musíte mať dôvod a rozlišovať subjekty

Ak disponujete podnikateľským účtom, určite dochádza k prevodom financií aj na súkromné účty. Pokiaľ ide o majiteľov podnikateľských účtov, tými môžu byť fyzické aj právnické osoby.

Pokiaľ ide o transakciu z podnikateľského účtu fyzickej osoby na jej súkromný účet, dôvod nemusí byť až taký dôležitý, no v prípade transakcií z podnikateľského účtu právnickej osoby na účet majiteľa, by mal byť dôvod prevodu jasný.

Investičné životné poistenie. Nižšie poplatky ale aj provízie pre sprostredkovateľov
29. 04. 2021

Investičné životné poistenie. Nižšie poplatky ale aj provízie pre sprostredkovateľov

Investičné životné poistenie (IŽP) bolo donedávna symbolom predraženého finančného produktu. Za to, že klienti mali na jednej zmluve životné poistenie spojené s investovaním do podielových fondov, platili výrazne vyššie poplatky, ako keby si oba produkty uzatvorili samostatne. Od januára minulého roku dostalo investičné poistenie novú šancu. Zákon poisťovniam určil, akú časť peňazí, ktorú im klient pošle, musia v prvých troch rokoch investovať. Predtým sa totiž stávalo, že klienti v prvých rokoch väčšinou len platili poplatky a ich sporiaci účet bol preto dlho nulový.

PZP nie sú len pokrčené plechy. Škoda môže presiahnuť milión
22. 04. 2021

PZP nie sú len pokrčené plechy. Škoda môže presiahnuť milión

Poisťovniam rastú náklady na poistné plnenia z povinného zmluvného poistenia (PZP). Okrem iného sa zvyšujú náklady na opravu áut, keďže sú drahšie náhradné diely i práca. „Pribúdajú nároky uplatňované poškodenými, predovšetkým ide o zapožičanie náhradného vozidla a podobne. Náklady na poistné plnenia sú ovplyvňované aj uplatňovaním nároku za nemajetkovú ujmu,“ vraví hovorkyňa Union poisťovne Beáta Dupaľová Ksenzsighová.

Všetky články

Referencie

Všetky referencie