06.05.2022 MyPomôžemeSpolu - urobili sme radosť tam, kde to bolo najviac potrebné
09. 05. 2022

06.05.2022 MyPomôžemeSpolu - urobili sme radosť tam, kde to bolo najviac potrebné

Robiť veci, ktoré dávajú zmysel nám robia čoraz väčšiu radosť. Opäť sme zažili jeden nezabudnuteľný deň plný smiechu, šťastia ale aj dojatia. Šiesteho mája sme sa vydali smerom na východ Slovenska, kde sme sa stretli so 17 úžasnými chlapcami, vo veku od šesť do dvanásť rokov, z ukrajinského mestečka Ľvov. Osud k nim nebol štedrý, nadelil im do vienka život v detskom domove, v ktorom po čase našli bezpečie a útočisko. Avšak prišla vojna a oni museli opustiť krajinu a vycestovať do neznáma. V súčasnosti žijú v náhradných rodinách v Prešove vďaka dobročinnosti Saleziánov Dona Bosca, ktorí sa o nich postarali. Ak vás ich príbeh zaujíma, viac sa dozviete na tomto linku: https://www.saleziani.sk/spravy/16-slovensko4/3704-saleziani-previezli-48-chlapcov-zo-sirotinca-v-lvove-na-slovensko

Naša spoločnosť MPS, s.r.o. založila transparentný účet pod názvom : MyPomôžemeSpolu https://ib.vub.sk/pch/transparentne-ucty?iban=SK7602000000004571188957

Vďaka príspevkom od vás sa nám podarilo vyčariť úsmev na tvári, radosť v srdiečkach a strávili sme s nimi nádherné chvíle na Spišskom hrade a Starom Smokovci v Tricklandii.  Počas tohto dňa sme si uvedomovali viac ako inokedy, že veci ktoré my považujeme za samozrejmé, pre nich až tak samozrejmé neboli. Chlapci boli veľmi priateľskí, milí a na oplátku nás obdarili ich nefalšovanou detskou radosťou, ukrajinskými piesňami, slovami vďaky, ktoré sa nám navždy vryli do našich sŕdc.

Dovoľte nám podeliť sa s našimi zážitkami prostredníctvom fotiek a videí z tejto veľkolepej akcie, pretože bez vás by to nebolo možné.

MPS s.r.o
Autor: MPS s.r.o

Náš príbeh sa začal písať v roku 1998, kedy sme sa dvaja obchodníci z poisťovne rozhodli spojiť sily a ísť vlastnou cestou. Začiatky boli neisté, predsa len v tom čase začínať podnikanie a ešte v sektore poistenia, kedy sme ako profesia poisťovací makléri - dnes agenti, nemali najlepšie meno. Avšak napriek tomu sme sa rozhodli, že do toho dáme všetko a z malej dvoj chlapovej firmy urobíme úspešnú spoločnosť, ktorá si vybuduje svoje miesto na trhu s prívlastkom rodinná.

Prešli sme rôznymi zmenami. Po prvej legislatívnej zmene, kedy zo zákona boli odstránení makléri, sme boli nútení zmeniť názov spoločnosti z pôvodného Maklérska Poisťovacia Spoločnosť na nové, Moderné Poisťovacie Služby. Počas celého obdobia existencie našej spoločnosti sme sa posúvali v trhom rebríčku smerom nahor a dnes sa hlásime medzi TOP 10 sprostredkovateľských spoločností v neživotnom poistení.

Ako čas plynul, aj my sme rástli a stále viac sa prehlbovala pôvodná myšlienka rodinnej firmy.  Našli sme do nášho tímu správnych ľudí, za ktorými stojíme a berieme ich ako súčasť našich rodín. Tento istý pocit sa snažíme prenášať aj na spolupracujúcich partnerov, podriadených finančných agentov a v neposlednom rade našich klientov, ktorým svojimi službami a starostlivosťou pripomíname, že sme tu pre nich. Dajte nám príležitosť Vás zaradiť do našej klientskej rodiny, lebo spolu sme silnejší a stabilnejší. 

Jozef & Marek

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie